17.07.2024

TUXAR – üretici ve ihracatçı yedek parça köprüler ve şanzımanlar için, ayrıca Türkiye'de diğer bileşenler için.

TUXAR şirketinin tarihi 2018 yılında başlıyor. TUXAR şirketi üretim faaliyetlerine özel makineler için mafsal pimleri gibi döner aks için yedek parçaların üretimi ile başladı. Bu ürün sayesinde, şirket hızla üretim hacimlerini artırabildi ve birkaç yıl içinde mevcut ürün yelpazesini önemli ölçüde genişletti.

Şu anda, şirketin ürün yelpazesi yabancı inşaat, liman, tarım ve madencilik makineleri için 100'den fazla yedek parça ve bileşen içeriyor. 2022-2023 yıllarında, ürün yelpazesi JCB, Manitou, CAT, CASE, Doosan, Terex, Volvo, Komatsu, John Deere ve diğer tüm büyük Avrupa özel makineleri tedarikçileri için 300 kaleme genişleyecek.

TUXAR firmasının Türkiye'deki avantajları:

1. Yüksek Kalite Ürünler: TUXAR, uluslararası kalite standartlarına uygun yedek parçalar ve bileşenler üreterek, ürünlerinin güvenilirliğini ve dayanıklılığını sağlar.

2. Geniş Ürün Yelpazesi: Şirket, 100'den fazla yedek parça ve bileşen sunarak, inşaat, liman, tarım ve madencilik makineleri gibi çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılar.

3. Modern Ekipman ve Teknolojiler: TUXAR, ileri üretim teknolojileri ve modern ekipman kullanarak yüksek kaliteli ürünler üretir ve üretim süreçlerini sürekli olarak iyileştirir.

Tuxar'a en sık sorulan beş soru

Ne tür özel ekipmanlara hizmet veriyorsunuz?

Uzmanlarımız, özel ekipmanların servis ve onarımında yüksek düzeyde profesyonellik ve deneyime sahiptir. Hizmetlerimizin kalitesini sağlamak için gerekli sertifikalara ve eğitime sahibiz.

How long does it take to repair equipment

Evet, tüm hizmetlerimiz ve kullanılmış parçalarımız için garanti veriyoruz. Bu, müşterilerimize yaptığımız işin kalitesine ve dayanıklılığına güven verir.

Evet, özel ekipmanınız için bakım programlarının yanı sıra düzenli planlı bakım da sunuyoruz. Bu, arızaların önlenmesine yardımcı olur ve ekipmanınızın ömrünü uzatır.

TUXAR, Türkiye'de aks ve şanzıman yedek parçaları ve diğer bileşenlerin üreticisi ve ihracatçısıdır.

TUXAR firmasının geçmişi 2018 yılına dayanmaktadır. TUXAR şirketi üretim faaliyetlerine döner aks yedek parçalarının, yani özel ekipmanlar için kral pimlerinin üretimi ile başladı. Bu ürün sayesinde şirket, birkaç yıl içinde üretim hacimlerini hızla artırmayı ve sunulan ürün yelpazesini önemli ölçüde genişletmeyi başardı.

Şu anda şirketin ürün yelpazesinde yabancı inşaat, liman, tarım ve madencilik ekipmanlarına yönelik 100'den fazla yedek parça ve bileşen türü bulunmaktadır. 2022-2023'te ürün yelpazesi, Avrupa'daki tüm büyük özel ekipman tedarikçileri için 300 ürüne çıkacak: JCB, Manitou, CAT, CASE, Doosan, Terex, Volvo, Komatsu, John Deere, vb.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is empty
    ×